قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

چکیده :

سایت پرستار 24 دات کام در این بخش ، به قوانین و مقررات ، نکات مهم و ویژه در عضویت و خرید اشاره نموده است ، همچنین توضیحات و آموزش های جامع و گویایی در خصوص قوانین عمومی ، قوانین مربوط به کاربران ، قوانین مربوط به عضویت ، قوانین مربوط به خرید محصولات و کپی رایت و قوانین دیگر بیان نموده است . در این صفحه می خوانیم ...

به اشتراک بگذارید

print
چاپ صفحه
send-to-friend
ارسال به دوست
wish
افزودن به لیست علاقه مندی

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

قوانین و راهنمای پرستار24

مجموعه پرستار 24 دات کام فعالیت خود را در مرداد ماه سال 1395 با هدف ارتقاء سطح سلامتی و بهداشت فردی و اجتماعی ، ارائه مطالب عمومی و خدمات پرستاری در منزل ( ویژه شهر اصفهان ) ، بر اساس قوانین و مقررات حاکم بر نظام جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک آغاز نموده است . کاربران عزیز و گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محصولات ، خدمات و محتویات سایت پرستار 24 به دقت ملاحظه فرمایند .


قوانین عمومی

کلیه کاربرانی که قصد عضویت ، خریداری و استفاده از خدمات سایت را دارند ، موظفند صفحه قوانین و مقررات را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید نمایند .عضویت در سـایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقـررات جـاری مربوطه می باشد . محتویـات این صفحه ( قوانین و مقررات ) در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای سایت پرستار 24 محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند .

بازدید کنندگان و کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.  همچنین پرستار 24 ، بعد از هر بار به روزرسانی ایمیل خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را به کاربران سایت ارسال خواهد کرد.

قوانین و راهنمای مربوط به عضویت و کاربران

ماده 1 :  بازدید کنندگان گرامی برای عضویت در سایت پرستار24 دات کام ، استفاده از دانلودهای رایگان و خرید محصولات ، باید ابتدا به قسمت عضویت مراجعه نمایند . در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره موبایل ، رمز عبور ، آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌گردد که با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را کامل و تایید می نمایند.

تبصره 1 : کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند به پنجره ی عضویت مراجعه نموده و با انتخاب گزینه : رمز عبور خود را فراموش کرده ام ، مراحل دریافت رمز جدید را پیگیری نماید . 

تبصره 2 : مسئولیت حفظ و مراقبت از شناسه کاربری و کلمه عبور منحصراً بر عهده کاربر خواهد بود و پرستار 24 از این جهت مسئولیتی نخواهد داشت.  

تبصره 3 : کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی را به جهت بالابردن سطح ارائه خدمات به کاربران را به ‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر می باشد.

تبصره 4 : عضویت در پرستار 24 رایگان می باشد .

تبصره 5 : کلیه اطلاعات وارد شده در پرستار 24 توسط کاربر، کاملاً محرمانه تلقی شده و نزد پرستار 24 محفوظ می باشد و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نمی گردد.           

تبصره 6 : سایت پرستار 24 دات کام به اطلاعات مخفی یا خصوصی کاربران که از خدمات پرستار 24 استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مینماید.                                                     

تبصره 7 : افراد بالای 18 سال تمام حق خرید در پرستار 24 را دارند. خرید برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق خرید در سایت را ندارند.     

تبصره 8 : هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفاً یک حساب کاربری در پرستار 24 دات کام ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای پرستار 24 محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید و در صورت ملاحظه IP  مورد نظر بلاک می گردد .

قوانین و راهنمای مربوط به خرید محصولات ، خدمات ارائه شده و کپی رایت

ماده 2 :  محصولات ، خدمات و محتویات سایت پرستار 24 دات کام ، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند .

( حق استفاده از محصولات ، خدمات و محتویات پرستار 24 صرفاً با شخص خریدار یا استفاده کننده می باشد و استفاده دو یا چندین نفر از یک محصول شرعاً و قانوناً حرام بوده و برخلاف قوانین و مقررات پرستار 24 می باشد و متعاقباً پیگیری قانونی دارد )

در صورت تمایل به استفاده از محصولات ، خدمات و محتویات پرستار 24 جهت مقاصد تجاری حتماً باید از قبل ما را مطلع ساخته و با مدیریت پرستار 24 هماهنگی های لازم در خصوص همکاری در فروش صورت گیرد .

تبصره 1 : هر گونه کپی و انتشــار محصولات ، خدمــات و محتویــات متعلق به پرستار24 شرعــاً و قانونــاً حرام بوده و برخلاف قوانین و مقررات جاری مربوطه می باشد و در صورت مشاهده مراتب از مبادی مربوطه توسط پرستار 24 مورد تعقیب قانونی قرار می گیرد .

تبصره 2 : کاربران پرستار 24 دات کام نهایت دقت را نمایند که محصولات ، خدمات و محتویات متعلق به پرستار 24 را از این سایت تهیه و خریداری نمایند . ( به جهت امکان استفاده از پشتیبانی ، بونس های موجود و خدمات مشاوره ای بعد از خرید )

تبصره 3 : کــاربر قبل از خرید می بایستی توضیحــات قبل از خرید مـحصول را بطور کامل و بــا دقت ، مطالعــه نمــاید و سپس بعــد از تایید قوانین و مقررات جاری پرستار 24 اقدام به خرید محصول نماید .

تبصره 4 : ورود کاربران به پرستار 24 هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات پرستار 24 است. توجه داشته بـــاشید که ثبت سفــارش نیز در هـر زمـــان به معنـی پذیرفتن کــامل کــلیه شــرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

تبصره 5 : کاربر پس از خـــرید محصول ، می توانــد با مراجعـه به سفــارشــات من از پروفـــایل خود ، از محصــول خریــداری شده استفــــاده نماید . ( این محصـول همیشه قابل دانلود شدن می باشد )

تبصره 6 : کاربر با خرید محصولات دانلودی از پرستار 24 دات کام ، به میزان 20% مبلغ پرداختـی شارژاضافه درکیف پول دریافت می نماید که می تواند برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نماید .

تبصره 7 : در صورت بروز هر گونه مشکل پس از خرید کاربر می تواند از طریق پل های ارتباطی پرستار 24 مراتب را پیگیری نماید .

تبصره 8 : پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید بر اساس نوع گارانتی عودت وجه هر محصول متفاوت می باشد که در صفحه هر محصول حسب مورد قید شده است .

تبصره 9 : در صورت قصد استفاده از خدمات ارائه شده در پرستار 24 ، کاربر موظف است بلافاصله پس از عملیات بانکی اش در سایت از طریق پل های ارتباطی با پشتیبانی سایت در ارتباط  باشد تا هماهنگی ها و اقدامات لازم بعدی صورت پذیرد .

تبصره 10 : کاربر با تمامی کارت های هر یک از بانک ها می تواند از درگاه سایت اقدام به خرید آنلاین نماید و تفاوتی ندارد که کارت شما متعلق به کدام بانک باشد فقط داشتن رمز دوم برای خرید الزامی است .


قوانین دیگر

ماده 3 : پرستار 24 تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی ، نیروی انسانی ، عوامل طبیعی ، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و... باشد را به عهده نمی گیرد .

ماده 4 : برای تماس با پرستار 24 دات کام ، فقط روش ها و آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با مــا مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما پیامی بفرستید فقط به این آدرس ها ایمیل ارسال نمایید .

ماده 5 : پرستار 24 دات کام ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر ( جهت همکاری در فروش ) باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل پرستار 24 نیستند و هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل پرستار 24 نمی باشد  . این لینک‏‌ها برای سهولت شما فراهم گریده شده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست .

ماده 6 : پرستار 24 دات کام در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی و یا سایت دیگری ندارد و کلیه خدمات قابل ارائه از طریق سایت مرکزی پردازش می‏‌شود . لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به پرستار 24 اطلاع دهید


با تشکر از توجه و دقت شما نسبت به مطالعه ی قوانین و راهنمای پرستار 24

مراقب سلامتیت باش چون خیلی مهمه !

مشتاقانه منتظر ارسال نظرات ، پیشنهادات و ایمیل های شما همراهان عزیز و گرامی در تمامی بخش ها هستیم - پرستار 24

دوستدار شما شکوه شیخی پور

نظرات كاربران

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
parasto 2020 در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی

عضویت در خبرنامه سایت

اگر میخواهید آخرین پیشنهادات ما را در ایمیل شخصی خود دریافت کنید در خبرنامه ما عضو شوید.